en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į bei iš Olandijos

Dalinius bei pilnus (FTL) krovinius į Olandiją vežame kelis kartus per savaitę.

Didelė Olandijos gamybos bei pramonės gausa mus skatina pasiūlyti Jums pervežimo paslaugas į ir iš Olandijos. Esant dideliam klientų poreikiui nuolat didiname pervežimo srautus šia kryptimi. „CONTINEXUS“ savo klientams siūlo gabenti įvairių išmatavimų ir tipų krovinius: nuo smulkių iki negabaritinių krovinių, žemės ūkio technikos ar pavojingų krovinių, kuriems vežti reikalingi ADR leidimai. Visa informacija apie gabenimo paslaugą teikiama operatyviai, nepaliekant kliento nežinioje, apie krovinio buvimo vietą.
Atsižvelgdami į nuolatinį poreikių augimą importuoti bei eksportuoti prekes Olandijos – Lietuvos kryptimis, „CONTINEXUS“ Jums visada pasiūlys konkurencingą kainą bei maksimaliai trumpą pervežimo terminą. Norime, jog UAB „CONTINEXUS“ krovinių pervežimas į Olandiją ir iš jos atitiktų visus Jūsų lūkesčius, todėl partnerių Europos šalyse pagalba galime laiku garantuoti pervežimus bei lanksčias transportavimo kainas.

 

Krovinių pervežimas iš Olandijos

Ilgalaikiai partneriai Olandijoje garantuoja krovinio paėmimą sekančią dieną nuo užsakymo pateikimo datos, todėl galime patenkinti ne tik Jūsų, kaip kliento lūkesčius, bet ir greičiau atlaisvinti vietą siuntėjo sandėlyje.

Kiekvieną savaitę „CONTINEXUS“ perveža 200-250 dalinių krovinių iš įvairiausių Olandijos regionų.  Tokio krovinių srauto dėka galime užtikrinti dalinių krovinių išvykimus iš Olandijos du kartus per savaitę ir pasiūlyti patį trumpiausią pristatymo terminą, kuris siekia 2-3 dienas į didžiuosius Lietuvos miestus.

Iš Olandijos atvykusių krovinių išskirstymai Lietuvoje atliekami per 24 valandas (klientams pageidaujant, galime pasiūlyti ir express pristatymą turimais mikroautobusais, tą pačią dieną, kroviniui pasiekus Lietuvą). Taip pat galime pasigirti greitu pristatymu ir Latvijoje, Estijoje. Į šias šalis  krovinius pristatysime per 24-48 valandas nuo krovinio grįžimo į mūsų sandėlį.

 

Krovinių transportavimas į Olandija

Dalinius bei pilnus (FTL) krovinius į Olandiją vežame kelis kartus per savaitę. Jūsų krovinius paimsime 24 valandų laikotarpyje.
Kroviniai iš Lietuvos išvyksta antradieniais ir penktadieniais, bet prisitaikydami prie Jūsų pageidavimų, siūlome ir lankstų grafiką krovinių išvežimams.

Puikiai išvystytas abipusis bendradarbiavimas su ilgalaikiais partneriais Olandijoje garantuoja, kad Jūsų kroviniai gavėją Olandijoje pasieks greitai ir kokybiškai.

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius visuose regionuose.
 • Išvykimas 4 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš Olandijos – Belgijos. Išvykimas antradieniais – grįžimas penktadieniais, išvykimas penktadieniais – grįžimas antradieniais.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Aistė Jurgutytė

   Transporto vadybininkė

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: