en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Portugalijos

Įmonė „CONTINEXUS“ Jums siūlo dalinių bei pilnų (FTL) krovinių pervežimo paslaugą į Portugaliją bei iš jos. Kroviniai šia kryptimi išvyksta du-tris kartus per savaitę. Reguliarūs išvykimai kiekvieną antradienį ir penktadienį. „CONTINEXUS“ Jums siūlo nugabenti pačius įvairiausius krovinius maršrutu Lietuva-Portugalija-Lietuva. Visos mūsų paslaugos teikiamos išties operatyviai, tad galime Jums garantuoti malonų aptarnavimą, laiku teikiamą informaciją apie krovinio būvimo vietą, bei pasiūlyti pačią geriausią kainą Jūsų krovinio pervežimui.

Krovinių pervežimas iš Portugalijos

Pervežimai iš Portugalijos – viena pagrindinių „CONTINEXUS“ veiklos sričių. Krovinius iš Jūsų siuntėjo paimsime ir automobiliais turinčiais liftinius keltuvus. Krovinius renkame per ilgamečių partnerių terminalus, todėl esame pajėgūs Jums pasiūlyti patį lanksčiausia krovinio gabenimą iš Portugalijos.  „CONTINEXUS“ siūlo pamiršti problemas kylančias dėl krovinio transportavimo ir patikėti darbą mums, nes mes siūlome Jums paslaugas, kurias išmanome geriausiai.

Krovinių transportavimas į Portugaliją

Krovinių į Portugaliją išvykimus „CONTINEXUS“  organizuoja kelis kartus per savaiteTuo pačiu esame lankstūs, galime pasiūlyti krovinių pervežimą Jums palankiu laiku. Krovinius Lietuvoje renkame kiekvieną dieną, todėl siūlome itin greitą krovinių paėmimą iš Jūsų sandėlio bei maksimaliai trumpą tranzito laiką jų pristatymams į Portugaliją. Krovinius Portugalijoje siūlome pristatyti tiek mašinomis turinčiomis liftą, tiek tentiniais vilkikais.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Jolanta Baltakienė

   Transporto skyriaus vadovė Ispanijai ir Portugalijai

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: