en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Liuksemburgo

Viena iš stipriausių „CONTINEXUS“ vykdomų pervežimo krypčių Lietuva-Liuksemburgas-Lietuva. Pervežimai šia kryptimi vykdomi kiekvieną savaitę. Esame užtikrintai stabilus partneris pervežimams šiomis kryptimis, tad galime pasiūlyti idealias sąlygas krovinio transportavimui. Esant dideliam klientų poreikiui vykdyti pervežimus šiomis kryptimis, „CONTINEXUS“ yra pasiruošęs Jums pasiūlyti pačias geriausias sąlygas krovinių pervežimams tiek iš Liuksemburgo, tiek į jį. Savo klientams siūlome itin kokybiškai bei atsakingai pervežti įvairių dydžių krovinius: mažus įpakavimus, nestandartinių gabaritų krovinius, bei krovinius, kurių transportavimui yra reikalingi pavojingiems kroviniams (ADR) taikomi ribojimai.

Visi kroviniai gabenami į Liuksemburgą yra vežami tentinėmis priekabomis bei autotraukiniais. Pagal atskirą kliento užklausą, galime pasiūlyti krovinių pervežimus temperatūrinėmis priekabomis. Visiems „CONTINEXUS“ siūlomiems pervežimams garantuojame kokybiškai atliktas paslaugas, neapsunkinant Jūsų, kaip kliento, darbo. Dėl Jūsų patogumo galime pasiūlyti atlikti visas muitinės procedūras, krovinio sandėliavimą, vietinę distribuciją, kuri trunka neilgiau nei 24 valandas.

Atsižvelgdami į Jūsų užklausą, galime pasiūlyti itin greitą pristatymą tiek iš Liuksemburgo, tiek į jį. Siūlome krovinių pervežimą krovininiais mikroautobusais, kurie garantuos itin spartų (express) krovinio transportavimą.

 

Krovinių pervežimas iš Liuksemburgo

Įmonė „CONTINEXUS“ iš Liuksemburgo į Lietuvą kiekvieną savaitę komplektuoja 6-7 mašinas, kurios pakrautos rinktiniais kroviniais į Lietuvą išvyksta du kartus į savaitę. Liuksemburge krovinių surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, o ten esančių ilgamečių partnerių dėka galime pasiūlyti krovinių surinkimus ne tik su tentinėmis priekabomis, tačiau ir mikroautobusais turinčiais liftą ar kitą reikalingą technika. Jums siūlome tik pačias geriausias paslaugas krovinių pervežimams, kreipkitės į atsakingą vadybininką ir mūsų profesionali darbuotojų komanda Jums atsakys į visus reikiamus klausimus dėl krovinio gabenimo šia kryptimi.

Krovinius pristatome iki gavėjo durų, tad užtikriname maksimalų krovinio transportavimo komfortiškumą. Siūlome gabenti įvairaus tipo krovinius – nuo pavienių dėžučių iki negabaritinių padėklų su kroviniais.

Krovinių transportavimo į Liuksemburgą

Mes Jums siūlome naudotis mūsų paslaugomis krovinių gabenimui į Liuksemburgą. Pervežimai šia kryptimi vykdomi kiekvieną savaitę. Krovinių surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad garantuojame stabilų krovinio transportavimą. Lietuvoje surinkimai vyksta per 24 valandas, o kaimyninėse Baltijos šalyse – iki 48 valandų, tad užtikriname sklandų krovinio išvykimą.

Mašinos pakrautos daliniais kroviniais išvyksta iš Vilniuje esančio sandėlio ir vyksta į Liuksemburgą keletą kartų per savaitę. Siekdami geriausių rezultatų „CONTINEXUS“ rūpinasi galimybe pasiūlyti kuo tinkamesnį pristatymo terminą , tad prisitaikysime prie Jūsų, pasiūlydami pačią geriausia kainą bei tranzito terminą.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas.
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftą.
 • ADR krovinių transportavimas.
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai.

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija
  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Aistė Jurgutytė

   Transporto vadybininkė

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: