en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas iš Prancuzijos

Siūlome plačias krovinių pervežimų galimybes iš Prancūzijos bei į ją.

Vyno gamyba yra viena iš svarbiausių Prancūzijos pramonės šakų. Taip pat joje yra išplėtota sunkioji, chemijos pramonė, gaminami automobiliai, lėktuvai, tanklaiviai. Šalis garsėja vaistų, parfumerijos, kosmetikos, tekstilės, galanterijos prekėmis. Įvairi pramonės pasiūla skatina pervežimus į ir iš Prancūzijos. Atsižvelgdami į tai, kad Prancūzija priklauso pirmaujantiems pramoniniams kraštams, nuolat stipriname ir didiname pervežimo srautus.

„CONTINEXUS“ siūlo Jums gabenti įvairių išmatavimų ir tipų krovinius. Galime pervežti krovinius nuo mažiausių dėžučių iki negabaritinių krovinių ar pavojingų krovinių, kuriems vežti reikalingi ADR leidimai.

 

Krovinių pervežimas iš Prancūzijos

Kiekvieną savaitę iš Prancūzijos „CONTINEXUS“ perveža 180-250 dalinių krovinių iš įvairiausių Prancūzijos regionų. Jūsų krovinius galime pasikrauti jau sekančią dieną po užsakymo gavimo. Kroviniai gabenami tentinėse priekabose, autotraukiniais bei kietašonėmis mašinomis. Krovinių tranzito laikas – 3-4 dienos.

Kroviniai pristatomi tiesiai Lietuvoje į didžiuosius miestus. Visame Baltijos šalių regione pristatymai įvykdomi per 24-48 valandas.

 

Krovinių pervežimas į Prancūziją

Įmonė „CONTINEXUS“ gali pasigirti stipriai išvystytu eksporto tinklu į Prancūziją. Įmonėje skiriamas didelis dėmesys prekių eksportui į Prancūziją, siūlome krovinių išvykimą įvairiomis savaitės dienomis.

Puikiai išvystytas ratinių mašinų grafikas leis pristatyti krovinius gavėjams ne tik greitai, tačiau net ir į atokiausius Prancūzijos kampelius.
Garantuojame krovinio pristatymą iki gavėjo durų.

 

Krovinių transportavimo į/iš Prancūzijos galimybės

Atsižvelgdami į nuolatinį poreikių augimą importuoti bei eksportuoti prekes Prancūzijos – Lietuvos kryptimis, stipriname ir nuolat plečiame šios šalies pervežimų tinklą. Kasdien siekiame tobulėti ir siekti idealaus išbaigtumo, kad savo klientams galėtume pasiūlyti neribotas pervežimo galimybes. Norime, jog „CONTINEXUS“ būtų partneriu, kuris įgyvendintų visus Jūsų lūkesčius.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš Prancūzijos.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas.
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftą.
 • ADR krovinių transportavimas.
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai.

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Edgar Bubnel

   Transporto vadybininkas

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: