en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Švedijos

„CONTINEXUS“ savo klientas siūlo dalinių bei pilnų (FTL) krovinių pervežimus iš Švedijos bei į Ją. Esame ilgalaikiai savo srities profesionalai, tad galime pasiūlyti idealias sąlygas krovinio transportavimui Jūsų pasirinkta kryptimi. Švedija yra žinoma kaip didžiausias popieriaus, medienos, medžio apdirbimo įrengimų, variklių, guolių, turbinų, transformatorių, elektrotechnikos gaminių bei ginklų pramonės eksportuotoja. Švedijos eksportas sudaro 2,5% pasaulio prekybos. Pastaruoju metu ypač suaktyvėjus ekonominiam bei kultūriniam bendradarbiavimui tarp Švedijos ir Lietuvos, siūlome Jums naudotis mūsų paslaugomis. Savo klientams siūlome itin kokybiškai bei atsakingai pervežti įvairių dydžių krovinius: mažus įpakavimus, nestandartinių gabaritų krovinius, bei krovinius, kurių transportavimui yra reikalingi pavojingiems kroviniams (ADR) taikomi ribojimai.

Visi kroviniai gabenami į Švediją bei iš jos yra vežami tentinėmis priekabomis bei autotraukiniais. Pagal atskirą kliento užklausą, galime pasiūlyti krovinių pervežimus temperatūrinėmis priekabomis. Visiems „CONTINEXUS“ siūlomiems pervežimams garantuojame kokybiškai atliktas paslaugas, neapsunkinant Jūsų, kaip kliento, darbo. Dėl Jūsų patogumo galime pasiūlyti atlikti visas muitinės procedūras, krovinio sandėliavimą, vietinę distribuciją, kuri trunka neilgiau nei 24 valandas.
Atsižvelgdami į Jūsų užklausą, galime pasiūlyti itin greitą pristatymą tiek iš Švedijos, tiek į ją. Galime pasiūlyti krovinių pervežimą krovininiais mikroautobusais, kurie garantuos itin spartų krovinio transportavimą. „CONTINEXUS“ Jums padės pasiekti geresnių rezultatų savo darbuose bei užtikrintai pasiūlys konkurencingas kainas už krovinio transportavimą.

 

Krovinių pervežimas iš Švedijos

„CONTINEXUS“ iš Švedijos į Lietuvą kiekvieną savaitę komplektuoja bent keletą mašinų, kurios pakrautos daliniais kroviniais į Lietuvą išvyksta įvairiomis savaitės dienomis. Švedijoje krovinių surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad esame lankstūs pasiūlyti geriausia tranzito terminą bei kainą. Švedijoje esančių partnerių dėka galime pasiūlyti kasdienius surinkimus, paimti krovinius iš siuntėjo su liftinėmis mašinomis. Kroviniai renkami tentinėmis priekabomis, krovininiais mikroautobusais. Sutvarkome krovinį lydinčius dokumentus bei visus muitinės formalumus. Lietuvos sandėliuose kroviniai išskirstomi bei paruošiami pristatymams. Distribucijos trukmė Lietuvoje siekia ne daugiau nei 24 valandas. Krovinius pristatome iki gavėjo durų, tad užtikriname maksimalų krovinio transportavimo komfortiškumą.

„CONTINEXUS“ per ilgą savo gyvavimo laiką yra užsitikrinęs daugelio klientų pasitikėjimą, tad gebame teikti aukščiausio lygio krovinių pervežimo paslaugas, ko pasekoje – niekada neturėsite problemų dėl tam tikro krovinio transportavimo. Siūlome gabenti įvairaus tipo krovinius – nuo pavienių dėžučių iki negabaritinių padėklų su kroviniais. Užtikriname, kad Jūsų kroviniais bus surinkti net iš atokiausių Švedijos regionų. Esame įmonė skirianti ypatingą dėmesį savo klientams, tad visada maloniai suteiksime Jums visą informaciją.

 

Krovinių transportavimas į Švediją

„CONTINEXUS“ vykdomi pervežimai iš Lietuvos į Švediją vykdomi kiekvieną savaitę. Surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad pasirūpinsime, kad krovinys bus paimtas Jums patogiu laiku. Lietuvoje surinkimai vyksta per 24 valandas, o kaimyninėse Baltijos šalyse – iki 48 valandų, tad užtikriname sklandų krovinio išvykimą.

Mašinos pakrautos daliniais kroviniais išvyksta iš Vilniuje esančio sandėlio ir vyksta į Švediją. Patyrę vairuotojai bei techniškai tvarkingas transportas užtikrins kokybišką krovinio pristatymą iki gavėjo durų. Siekdami geriausių rezultatų „CONTINEXUS“ rūpinasi galimybe pasiūlyti kuo tinkamesnį pristatymo terminą , tad prisitaikysime prie Jūsų, pasiūlydami pačią geriausia kainą bei tranzito terminą.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas.
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftą.
 • ADR krovinių transportavimas.
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai.

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: