en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių gabenimas į / iš Ukrainos

Kasdien daliniai kroviniai kryptimi Ukraina – Lietuva yra surenkami per terminalus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Ukrainą ir iš Ukrainos į Baltijos ir kitas šalis. Mes taip pat organizuojame skubius pristatymus į/iš pagrindinių Ukrainos miestų

Prekių gabenimas iš Ukrainos

Kroviniai renkami iš visų Ukrainos regionų 2-3 kartus per savaitę. Prekių gabenimas iš Ukrainos į Lietuvą (Kaunas, Vilnius) užtrunka  2-5   dienas.  Siunčiant dalinius krovinius iš Ukrainos, išvykimas atliekamas tvarkaraštyje nurodytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lietuvos yra stabilus ir garantuotas, o profesionalų komanda „Continexus“   visada planuoja ir kontroliuoja krovinių gabenimą.
Mes taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR), o kliento pageidavimu galime pasiūlyti papildomą gabenamų prekių draudimą (už visą krovinio vertę).  „Continexus“   komandos   muitinės tarpininkai rūpinasi greito eksporto deklaracijų, susijusių su gabenamų prekių muitinės formalumais, tvarkymu, taip pat konsultuoja muitinės tarpininkavimo klausimais.

Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimi siunčiamos 1-2 priekabos su kombinuotu kroviniu, o prekių kokybė nuolat auga dėl kokybiškų paslaugų.
Mes esame jaunų specialistų komanda, sutelkianti dėmesį į geriausią rezultatą, todėl teikiamos paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir atitinka aukšto lygio rinkos poreikius.

Prekių gabenimas į Ukrainą

Mes teikiame pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų“, tad Jūs galite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes pristatome prekes į: Kiev, Lvov, Dnipro, Odessa, Kharkov, Mariupol ir kitus miestus bei muitinės terminalus.  Tranzito laikas iš Lietuvos užtrunka 2-5 dienas.  Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymas galimas dar tą pačią savaitę.

Paslaugos savybės:

  • Kiekvieną savaitės dieną mes surenkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
  • Išvykimas 2 kartus per savaitę su kombinuotu kroviniu į/iš Ukrainos.
  • Papildomas vertingų krovinių draudimas.
  • Mes gabename prekes su eksporto deklaracijomis.
  • Galime surinkti krovinį iš siuntėjo automobiliais su keltuvu.
  • ADR krovinių gabenimas.
  • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas.
  • „Express“ siuntų surinkimas ir pristatymas  (24-48 valandos).

 

Gaukite kainos pasiūlymą

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

Norite paklausti?

Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

Užpildykite kontaktinę formą

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

Susisiekite su vadybininku

Saulius Ilgūnas

Muitinės tarpininko atstovas

Arūnas Juodis

Pardavimų vadovas

Pervežimų kryptys

Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena smulkius, dalinius, pilnai pakrautus ir negabaritinius krovinius žemės transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: