Lietuva pervežimas

Lietuva platinimas yra vertinga mūsų transporto tinklo dalis. Mūsų modernaus ir daugybinio platinimo automobilių parkas gali pasiekti bet kurią Lietuvos vietą per nustatytą laiką. Mes tiekiame „nuo durų iki durų” pristatymus Lietuvoje. Pagrindiniai maršrutai yra Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Klaipėda, Marijampolė, Ukmergė, Palanga, Alytus, Mažeikiai ir kiti miestai bei rajonai.

Be vidinio pervežimo, paskirstymo sunkvežimiais yra dar vienas tikslas. Sparčiu tempu kiekvieną dieną Lietuvoje kaskart kraunami kroviniai. Tada kroviniai pristatomi į mūsų pagrindinį sandėlį Vilniuje. Čia jie yra konsoliduoti pristatymams į kitas Europos šalis d. Kitas variantas – ar mes galime paskleisti jūsų atvykstantį krovinį į bet kurią vietą Lietuvoje.

Kiekvieną savaitę 20+ priekabos su konsoliduotais kroviniais pervežami iš ir į žemyninę Europą, o krovinių srautas nuolat auga, atliekant aukštos kokybės pervežimo paslaugas. Esame jauna specialistų komanda, kurie orientuojasi į geriausią rezultatą, todėl mūsų paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir patenkina aukščiausius rinkos poreikius.

Pateiktos paslaugos:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame krovinius Lietuvoje.
 • Papildomai draudžiame krovinius.
 • Mes gabename krovinius su eksporto deklaracijomis.
 • Mes galime pasiimti krovinius iš siuntėjo keltuvu (keltuvas).
 • ADR krovinių vežimas.
 • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas.
 • „Express” surinkimas ir pristatymas (12-24 val.).
 • Sunkvežimiai yra parengti visoms užduotims, kurios yra paruoštos atlikti.

Galite būti visiškai ramūs, kad jūsų krovinys bus saugus, nes mes pristatysime  į nurodytą vietą suplanuotu laiku.

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Airijos

Kas yra dalinių krovinių pervežimas?

Dalinių krovinių pervežimas yra toks krovinių vežimo būdas, kuomet vienu sunkvežimiu gabenami dviejų ir daugiau klientų kroviniai. Pasirinkus tokį gabenimo būdą –  mes padedame klientams sutaupyti pervežimo išlaidas, nes užsakomas ne visas sunkvežimis, o tik tiek vietos, kiek užima pats krovinys, todėl būtent toks krovinių gabenimo būdas nūdienose yra pats populiariausias ir pigiausiai kainuojantis. Šį transportavimo būdą rekomenduojame visiems savo klientams, kurių kroviniai yra mažesni, nei pilnos mašinos.

 

Krovinių pervežimas iš Airijos

Iš Airijos kryptingi išvykimai atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas yra stabilus ir užtikrintas. Kroviniai iš Airijos pristatomi per įmonės turimą terminalą Vilniuje, o iš jo pasiekia ir kitus miestus. Smulkūs ir daliniai kroviniai Lietuvoje yra išskirstomi per 24 valandas. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimis išvyksta 1-2 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Airiją

Kiekvieną savaitės dieną renkami smulkūs kroviniai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Airiją ir iš Airijos į Baltijos šalis. Baltijos šalyse jie surenkami itin operatyviai, distribucija atliekama per 24 valandas. Iš Vilniaus yra grupuojami ir skirstomi kroviniai į UK. Iš Lietuvos išvykstame kiekvienos savaitės gale, o standartinis tranzito laikas tik  3-4 dienos.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš/į Airiją.
 •  Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.).

 

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Ispanijos

„CONTINEXUS“ savo klientams siūlo itin platų paslaugų spektrą Ispanijoje. Didžiulė Ispanijos pramonės gausa skatina pervežimo į ir iš Ispanijos paslaugų plėtrą. Reaguodami į klientų poreikius nuolat stipriname ir didiname pervežimo srautus Ispanijoje. „CONTINEXUS“ savo klientams gabena įvairių išmatavimų ir tipų krovinius, nuo rulonų, dėžučių iki negabaritinių krovinių, gamybinės technikos ar pavojingų krovinių, kuriems vežti reikalingi ADR leidimai. Kroviniai gabenami tentinėse priekabose, autotraukiniais bei kietašonėmis mašinomis. Krovinių tranzito laikas – 3-4 d. dienos. Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.

 

Krovinių pervežimas iš Ispanijos

Ilgalaikių partnerių Ispanijoje dėka, krovinio paėmimą galime garantuoti sekančią dieną po užsakymo pateikimo, tuo greičiau atlaisvindami vietą siuntėjo sandėlyje.
Kiekvieną savaitę iš Ispanijos „CONTINEXUS“ perveža 200-250 dalinių krovinių. Kroviniai vežami iš visų Ispanijos regionų.

Iš Ispanijos atvykusių krovinių išskirstymai Lietuvoje atliekami per 24 valandas (klientams pageidaujant, galime pasiūlyti ir express pristatymą turimais mikroautobusais tą pačią dieną, kroviniui pasiekus Lietuvą). Taip pat galime pasigirti greitu pristatymu kaimyninėse šalyse, Latvijoje, Estijoje –  krovinius pristatysime per 24-48 valandas, nuo krovinio grįžimo į mūsų sandėlį.

Krovinių transportavimo į Ispaniją

Dalinius bei pilnus (FTL) krovinius į Ispaniją vežame kelis kartus per savaitę. Jūsų krovinius paimsime 24 valandų laikotarpyje.
Kroviniai iš Lietuvos išvyksta antradieniais ir penktadieniais, tačiau, prisitaikydami prie Jūsų pageidavimų, siūlome ir lankstų grafiką krovinių išvežimams.

Puikus abipusis bendradarbiavimas su partneriais Ispanijoje, suteikia galimybę krovinius pristatyti ne tik greitai, tačiau net ir į atokiausius šalies kampelius. Garantuojame krovinio pristatymą iki gavėjo durų.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Greitos pervežimo paslaugos
 • Kasdienis krovinių surinkimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)
 • ADR krovinių transportavimas

 

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Portugalijos

Įmonė „CONTINEXUS“ Jums siūlo dalinių bei pilnų (FTL) krovinių pervežimo paslaugą į Portugaliją bei iš jos. Kroviniai šia kryptimi išvyksta du-tris kartus per savaitę. Reguliarūs išvykimai kiekvieną antradienį ir penktadienį. „CONTINEXUS“ Jums siūlo nugabenti pačius įvairiausius krovinius maršrutu Lietuva-Portugalija-Lietuva. Visos mūsų paslaugos teikiamos išties operatyviai, tad galime Jums garantuoti malonų aptarnavimą, laiku teikiamą informaciją apie krovinio būvimo vietą, bei pasiūlyti pačią geriausią kainą Jūsų krovinio pervežimui.

Krovinių pervežimas iš Portugalijos

Pervežimai iš Portugalijos – viena pagrindinių „CONTINEXUS“ veiklos sričių. Krovinius iš Jūsų siuntėjo paimsime ir automobiliais turinčiais liftinius keltuvus. Krovinius renkame per ilgamečių partnerių terminalus, todėl esame pajėgūs Jums pasiūlyti patį lanksčiausia krovinio gabenimą iš Portugalijos.  „CONTINEXUS“ siūlo pamiršti problemas kylančias dėl krovinio transportavimo ir patikėti darbą mums, nes mes siūlome Jums paslaugas, kurias išmanome geriausiai.

Krovinių transportavimas į Portugaliją

Krovinių į Portugaliją išvykimus „CONTINEXUS“  organizuoja kelis kartus per savaiteTuo pačiu esame lankstūs, galime pasiūlyti krovinių pervežimą Jums palankiu laiku. Krovinius Lietuvoje renkame kiekvieną dieną, todėl siūlome itin greitą krovinių paėmimą iš Jūsų sandėlio bei maksimaliai trumpą tranzito laiką jų pristatymams į Portugaliją. Krovinius Portugalijoje siūlome pristatyti tiek mašinomis turinčiomis liftą, tiek tentiniais vilkikais.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)

 

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Anglijos

Kroviniai Anglijos kryptimi gabenami trijų rūšių transportu: autotraukiniais arba tentu dengtose priekabose, bei mašinomis turinčiomis temperatūrinį rėžimą. Taip pat, turime specialiai tam skirtas transporto priemones, kurios į Angliją ir iš jos gali gabenti ir pavojingus ADR krovinius. „Continexus“ visuomet pasiūlys patį geriausią kliento poreikius atitinkantį sprendimą, susijusį su dalinio krovinio pervežimu iš ir į Angliją.

Krovinių pervežimas iš Anglijos

Smulkūs daliniai kroviniai Anglijoje renkami kiekvieną darbo dieną per įmonės turimą terminalą Londone. Iš Anglijos krypties išvykimai atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas yra stabilus ir užtikrintas.  Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimis išvyksta 3-5 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Angliją

Kiekvieną savaitės dieną renkami smulkūs daliniai kroviniai iš visos Lietuvos, Latvijos, Estijos į Angliją. Baltijos šalyse jie surenkami itin operatyviai, distribucija atliekama per 24 valandas. Iš Vilniaus yra grupuojami ir skirstomi kroviniai į UK. Iš Lietuvos išvykstame kiekvienos savaitės gale, o standartinis tranzito laikas tik  4-5 dienos, bet neilgesnis nei 6 darbo dienos.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais į ir iš Anglijos.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.).

Dalinių krovinių gabenimas į / iš Ukrainos

Kasdien daliniai kroviniai kryptimi Ukraina – Lietuva yra surenkami per terminalus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Ukrainą ir iš Ukrainos į Baltijos ir kitas šalis. Mes taip pat organizuojame skubius pristatymus į/iš pagrindinių Ukrainos miestų

Prekių gabenimas iš Ukrainos

Kroviniai renkami iš visų Ukrainos regionų 2-3 kartus per savaitę. Prekių gabenimas iš Ukrainos į Lietuvą (Kaunas, Vilnius) užtrunka  2-5   dienas.  Siunčiant dalinius krovinius iš Ukrainos, išvykimas atliekamas tvarkaraštyje nurodytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lietuvos yra stabilus ir garantuotas, o profesionalų komanda „Continexus”   visada planuoja ir kontroliuoja krovinių gabenimą.
Mes taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR), o kliento pageidavimu galime pasiūlyti papildomą gabenamų prekių draudimą (už visą krovinio vertę).  „Continexus”   komandos   muitinės tarpininkai rūpinasi greito eksporto deklaracijų, susijusių su gabenamų prekių muitinės formalumais, tvarkymu, taip pat konsultuoja muitinės tarpininkavimo klausimais.

Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimi siunčiamos 1-2 priekabos su kombinuotu kroviniu, o prekių kokybė nuolat auga dėl kokybiškų paslaugų.
Mes esame jaunų specialistų komanda, sutelkianti dėmesį į geriausią rezultatą, todėl teikiamos paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir atitinka aukšto lygio rinkos poreikius.

Prekių gabenimas į Ukrainą

Mes teikiame pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų”, tad Jūs galite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes pristatome prekes į: Kiev, Lvov, Dnipro, Odessa, Kharkov, Mariupol ir kitus miestus bei muitinės terminalus.  Tranzito laikas iš Lietuvos užtrunka 2-5 dienas.  Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymas galimas dar tą pačią savaitę.

Paslaugos savybės:

 • Kiekvieną savaitės dieną mes surenkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su kombinuotu kroviniu į/iš Ukrainos.
 • Papildomas vertingų krovinių draudimas.
 • Mes gabename prekes su eksporto deklaracijomis.
 • Galime surinkti krovinį iš siuntėjo automobiliais su keltuvu.
 • ADR krovinių gabenimas.
 • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas.
 • „Express” siuntų surinkimas ir pristatymas  (24-48 valandos).

 

Dalinių krovinių gabenimas į / iš Kazachstano

Kasdien daliniai kroviniai kryptimi Kazachstanas – Lietuva yra surenkami per terminalus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Kazachstaną ir iš Kazachstano į Baltijos šalis. Mes taip pat organizuojame skubius pristatymus į/iš pagrindinių Kazachstano miestų

Prekių gabenimas iš Kazachstano

Kroviniai renkami iš visų Kazachstano regionų   2-3 kartus per savaitę.   Prekių gabenimas iš Kazachstano į Lietuvą (Kaunas, Vilnius) užtrunka  3-6   dienas.  Siunčiant dalinius krovinius iš Kazachstano, išvykimas atliekamas tvarkaraštyje nurodytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lietuvos yra stabilus ir garantuotas, o profesionalų komanda „Continexus”   visada planuoja ir kontroliuoja krovinių gabenimą.
Mes taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR), o kliento pageidavimu galime pasiūlyti papildomą gabenamų prekių draudimą (už visą krovinio vertę).   „Continexus”   komandos   muitinės tarpininkai rūpinasi greito eksporto deklaracijų, susijusių su gabenamų prekių muitinės formalumais, tvarkymu, taip pat konsultuoja muitinės tarpininkavimo klausimais

Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimi siunčiamos 1-2 priekabos su kombinuotu kroviniu, o prekių kokybė nuolat auga dėl kokybiškų paslaugų.
Mes esame jaunų specialistų komanda, sutelkianti dėmesį į geriausią rezultatą, todėl teikiamos paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir atitinka aukšto lygio rinkos poreikius.

Prekių gabenimas į Kazachstaną

Mes teikiame pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų”, tad Jūs galite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes pristatome prekes į: Astaną, Pavlodarą, Kokšetau , Kostanajų   ir kitus miestus bei muitinės terminalus.  Tranzito laikas iš Lietuvos užtrunka 3 – 6 dienas.  Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymas galimas dar tą pačią savaitę.

Paslaugos savybės:

 • Kiekvieną savaitės dieną mes surenkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su kombinuotu kroviniu į/iš Kazachstano.
 • Papildomas vertingų krovinių draudimas
 • Mes gabename prekes su eksporto deklaracijomis;
 • Galime surinkti krovinį iš siuntėjo automobiliais su keltuvu.
 • ADR krovinių gabenimas
 • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas
 • „Express” siuntų surinkimas ir pristatymas   ( 24-48 valandos).

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Baltarusijos.

Daliniai kroviniai kryptimi Baltarusija – Lietuva kasdien surenkami terminaluose iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Baltarusiją ir iš Baltarusijos į Baltijos šalis.   Baltijos šalyse jos surenkamos ypač greitai, o surinkimas ir prekių pristatymas atliekamas per 24 valandas.   Mes taip pat atliekame skubius pristatymus į / iš pagrindinių Baltarusijos miestų.

Prekių gabenimas iš Baltarusijos

Kroviniai surenkami iš visų Baltarusijos regionų kiekvieną darbo dieną.   Iš Baltarusijos išvykstame antradienį / penktadienį.   Prekių gabenimas iš Baltarusijos į Lietuvą (Kaunas, Vilnius) trunka 1-2 dienas.   Dalinius krovinius siunčiant iš Baltarusijos, išvykimas atliekamas tvarkaraštyje nurodytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lietuvos yra stabilus ir garantuotas, o profesionalų komanda „Continexus”  visada planuoja ir kontroliuoja krovinių gabenimą   .
Mes taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR), o kliento pageidavimu galime pasiūlyti papildomą gabenamų prekių draudimą (už visą krovinio vertę).  „Continexus”   komandos   muitinės tarpininkai rūpinasi greito eksporto deklaracijų, susijusių su gabenamų prekių muitinės formalumais, tvarkymu, taip pat konsultuoja muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimi siunčiamos 1-2 priekabos su kombinuotu kroviniu, o prekių kokybė nuolat auga dėl kokybiškų paslaugų.
Mes esame jaunų specialistų komanda, sutelkianti dėmesį į geriausią rezultatą, todėl teikiamos paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir atitinka aukšto lygio rinkos poreikius.

Prekių gabenimas į Baltarusiją

Mes teikiame pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų”, tad Jūs galite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes pristatome prekes į: Minską, Gardiną, Brestą, Vitebską, Gomelį,   Mogiliovą   ir kitus miestus bei muitinės terminalus.   Tranzito laikas iš Lietuvos trunka tik 1-2 dienas.   Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymas galimas dar tą pačią savaitę.

Paslaugos savybės:

 • Kiekvieną savaitės dieną mes surenkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su konsoliduotu kroviniu į / iš Baltarusijos.
 • Papildomas vertingų krovinių draudimas
 • Mes gabename prekes su eksporto deklaracijomis;
 • Galime pasiimti krovinį iš siuntėjo automobiliais su keltuvu.
 • ADR krovinių gabenimas
 • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas
 • „Express” siuntų surinkimas ir pristatymas     ( 24-48 valandos)   .

 

Dalinių krovinių gabenimas į / iš CIS

Daliniai kroviniai kryptimi CIS – Lietuva kasdien surenkami per terminalus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į CIS ir iš CIS į Baltijos šalis.   Baltijos šalyse jos yra surenkamos ypač greitai, o susirinkimas ir prekių pristatymas atliekamas per 24 valandas.   Mes taip pat organizuojame skubius pristatymus į / iš pagrindinių CIS miestus.

Prekių gabenimas iš CIS šalių

Kroviniai renkami iš visų CIS regionų kiekvieną darbo dieną.   Iš CIS išvykstame antradienį / penktadienį.   Prekių gabenimas iš CIS į Lietuvą (Kaunas, Vilnius) užima nuo 2 iki 5   dienų (priklausomai nuo regiono nuotolio).   Toliau kroviniai pristatomi į visas Europos šalis. Iš CIS siunčiamų dalinių krovinių išvykimai atliekami tvarkaraštyje nurodytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lietuvos yra stabilus ir garantuojamas, o profesionalų komanda „Continexus”   visada planuoja ir kontroliuoja krovinių gabenimą   .
Mes taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR), o kliento pageidavimu galime pasiūlyti papildomą gabenamų prekių draudimą (už visą krovinio vertę).   Darbas „Continexus”   komandos   muitinės tarpininkai rūpinasi greito eksporto deklaracijų, susijusių su gabenamų prekių muitinės formalumais, tvarkymu, taip pat konsultuoja muitinės tarpininkavimo klausimais

Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimi, 1-2 priekabos su   kombinuotais kroviniais yra   išsiunčiamos, o prekių srautas nuolat didėja dėl kokybiškų paslaugų.
Mes esame jaunų specialistų komanda, sutelkianti dėmesį į geriausią rezultatą, todėl teikiamos paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir atitinka aukšto lygio rinkos poreikius.

Prekių gabenimas į CIS šalis

Mes teikiame pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų”, tad Jūs galite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes pristatome prekes į miestus bei muitinės terminalus, įskaitant neeuropinę CIS dalį.   Tranzito laikas iš Lietuvos į europinės CIS dalies miestus trunka tik 2-3 dienas.   Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymas galimas dar tą pačią savaitę.

Paslaugos savybės:

 • Kiekvieną savaitės dieną mes surenkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su konsoliduotu kroviniu į / iš CIS.
 • Papildomas vertingų krovinių draudimas
 • Mes gabename prekes su eksporto deklaracijomis;
 • Galime surinkti krovinį iš siuntėjo automobiliais su keltuvu.
 • ADR krovinių gabenimas
 • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas
 • „Express” siuntų surinkimas ir pristatymas     ( 24-48 valandos).