en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Italijos

CONTINEXUS savo klientams siūlo itin platų paslaugų spektrą Italijoje. Didžiulė Italijos pramonės gausa skatina pervežimo į ir iš Italijos paslaugų plėtrą. Reaguodami į klientų poreikius nuolat stipriname ir didiname pervežimo srautus Italijoje. CONTINEXUS savo klientams gabena įvairių išmatavimų ir tipų krovinius, nuo rulonų, dėžučių iki negabaritinių krovinių, gamybinės technikos ar pavojingų krovinių, kuriems vežti reikalingi ADR leidimai. Kroviniai gabenami tentinėse priekabose, autotraukiniais bei kietašonemis mašinomis. Krovinių tranzito laikas – 3-4 d. dienos. Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.

 

Krovinių pervežimas iš Italijos

Ilgalaikių partnerių Italijoje dėka, krovinio paėmimą galime garantuoti sekančią dieną po užsakymo pateikimo, tuo greičiau atlaisvindami vietą siuntėjo sandėlyje.
Kiekvieną savaitę iš Italijos CONTINEXUS perveža 200-250 dalinių krovinių, kroviniai vežami iš visų Italijos regionų.

Iš Italijos atvykusių krovinių išskirstymai Lietuvoje atliekami per 24 valandas (klientams pageidaujant, galime pasiūlyti ir express pristatymą turimais mikroautobusais tą pačią dieną, kroviniui pasiekus Lietuvą). Taip pat galime pasigirti greitu pristatymu kaimyninėse šalyse, Latvijoje, Estijoje –  krovinius pristatysime per 24-48 valandas, nuo krovinio grįžimo į mūsų sandėlį.

Krovinių transportavimo į Italija

Dalinius bei pilnus (FTL) krovinius į Italiją vežame kelis kartus per savaitę. Jūsų krovinius paimsime 24 valandų laikotarpyje.
Kroviniai iš Lietuvos išvyksta antradieniais ir penktadieniais, tačiau, prisitaikydami prie Jūsų pageidavimų, siūlome ir lankstų grafiką krovinių išvežimams.

Puikus abipusis bendradarbiavimas su partneriais Italijoje, suteikia galimybę krovinius pristatyti ne tik greitai, tačiau net ir į atokiausius šalies kampelius, tiek Pietinėje Italijoje, tiek ir salose. Garantuojame krovinio pristatymą iki gavėjo durų.

Krovinių transportavimo į Italiją galimybės

 

Paslaugų ypatumai:

 • Greitos pervežimo paslaugos
 • Kasdienis krovinių surinkimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)
 • ADR krovinių transportavimas

 

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija
  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Kristina Klimienė

   Transporto skyriaus vadovė Italijai

   Marius Žemaitis

   Transport Manager

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: