en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Italijos

„CONTINEXUS“ savo klientams siūlo itin platų paslaugų spektrą Italijoje. Didžiulė Italijos pramonės gausa skatina pervežimo į ir iš Italijos paslaugų plėtrą. Reaguodami į klientų poreikius nuolat stipriname ir didiname pervežimo srautus Italijoje. „CONTINEXUS“ savo klientams gabena įvairių išmatavimų ir tipų krovinius, nuo rulonų, dėžučių iki negabaritinių krovinių, gamybinės technikos ar pavojingų krovinių, kuriems vežti reikalingi ADR leidimai. Kroviniai gabenami tentinėse priekabose, autotraukiniais bei kietašonemis mašinomis. Krovinių tranzito laikas – 3-4 d. dienos. Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.

 

Krovinių pervežimas iš Italijos

Ilgalaikių partnerių Italijoje dėka, krovinio paėmimą galime garantuoti sekančią dieną po užsakymo pateikimo, tuo greičiau atlaisvindami vietą siuntėjo sandėlyje.
Kiekvieną savaitę iš Italijos „CONTINEXUS“ perveža 200-250 dalinių krovinių, kroviniai vežami iš visų Italijos regionų.

Iš Italijos atvykusių krovinių išskirstymai Lietuvoje atliekami per 24 valandas (klientams pageidaujant, galime pasiūlyti ir express pristatymą turimais mikroautobusais tą pačią dieną, kroviniui pasiekus Lietuvą). Taip pat galime pasigirti greitu pristatymu kaimyninėse šalyse, Latvijoje, Estijoje –  krovinius pristatysime per 24-48 valandas, nuo krovinio grįžimo į mūsų sandėlį.

Krovinių transportavimo į Italija

Dalinius bei pilnus (FTL) krovinius į Italiją vežame kelis kartus per savaitę. Jūsų krovinius paimsime 24 valandų laikotarpyje.
Kroviniai iš Lietuvos išvyksta antradieniais ir penktadieniais, tačiau, prisitaikydami prie Jūsų pageidavimų, siūlome ir lankstų grafiką krovinių išvežimams.

Puikus abipusis bendradarbiavimas su partneriais Italijoje, suteikia galimybę krovinius pristatyti ne tik greitai, tačiau net ir į atokiausius šalies kampelius, tiek Pietinėje Italijoje, tiek ir salose. Garantuojame krovinio pristatymą iki gavėjo durų.

Krovinių transportavimo į Italiją galimybės

 

Paslaugų ypatumai:

  • Greitos pervežimo paslaugos
  • Kasdienis krovinių surinkimas
  • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
  • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)
  • ADR krovinių transportavimas

 

 

Gaukite kainos pasiūlymą

Asmeninė informacija
Krovinio informacija

Matmenys nurodomi cm, svoris kg

Pakrovimo vieta
Pakrovimo data
Iškrovimo vieta
Papildoma informacija

Norite paklausti?

Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

Užpildykite kontaktinę formą

Susisiekite su vadybininku

Kristina Klimienė

Transporto skyriaus vadovė Italijai

Marius Žemaitis

Transport Manager

Arūnas Juodis

Pardavimų vadovas

Pervežimų kryptys

Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena smulkius, dalinius, pilnai pakrautus ir negabaritinius krovinius žemės transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: