en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Austrijos

Daliniai kroviniai Austrijos kryptimi renkami kiekvieną dieną iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Austriją ir iš Austrijos į Baltijos šalis. Baltijos šalyse jie surenkami itin operatyviai, o krovinių paėmimo ir pristatymo distribucija atliekama per 24 valandas.

Krovinių pervežimas iš Austrijos

Su daliniais kroviniais iš Austrijos išvykimai atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas iš Austrijos yra stabilus ir užtikrintas, o krovinių pervežimas visuomet atsakingai planuojamas ir prižiūrimas „Continexus“ profesionalų komandos.
Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimis išvyksta 1-2 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Austriją

Siūlome pasinaudoti krovinių pristatymo nuo durų iki durų paslauga ir galėsite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes be vargo pristatysime krovinius į: Vieną, Gracą, Lincą, Zalcburgą, Incbruką, Klagenfurtą, Vilachą, Velsą ir kitus, įskaitant mažuosius, šalies miestus, tokius kaip Ensas. Tranzito laikas tetrunka tik 3-4 dienas iš Lietuvos. Iš Lietuvos išvykstame kiekvieną savaitę, todėl pristatymai galimi net tą pačią savaitę.

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 4 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš Austrijos.
 •  Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.).

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: