en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Anglijos

Kroviniai Anglijos kryptimi gabenami trijų rūšių transportu: autotraukiniais arba tentu dengtose priekabose, bei mašinomis turinčiomis temperatūrinį rėžimą. Taip pat, turime specialiai tam skirtas transporto priemones, kurios į Angliją ir iš jos gali gabenti ir pavojingus ADR krovinius. „Continexus“ visuomet pasiūlys patį geriausią kliento poreikius atitinkantį sprendimą, susijusį su dalinio krovinio pervežimu iš ir į Angliją.

Krovinių pervežimas iš Anglijos

Smulkūs daliniai kroviniai Anglijoje renkami kiekvieną darbo dieną per įmonės turimą terminalą Londone. Iš Anglijos krypties išvykimai atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas yra stabilus ir užtikrintas.  Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimis išvyksta 3-5 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Angliją

Kiekvieną savaitės dieną renkami smulkūs daliniai kroviniai iš visos Lietuvos, Latvijos, Estijos į Angliją. Baltijos šalyse jie surenkami itin operatyviai, distribucija atliekama per 24 valandas. Iš Vilniaus yra grupuojami ir skirstomi kroviniai į UK. Iš Lietuvos išvykstame kiekvienos savaitės gale, o standartinis tranzito laikas tik  4-5 dienos, bet neilgesnis nei 6 darbo dienos.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais į ir iš Anglijos.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.).

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija
  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: