en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Lenkijos

Daliniai kroviniai Lenkijos – Lietuvos kryptimis renkami kiekvieną dieną per terminalus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Lenkiją ir iš Lenkijos į Baltijos šalis. Baltijos šalyse jie surenkami itin operatyviai, o krovinių paėmimo ir pristatymo distribucija atliekama per 24 valandas. Teikiame ir skubius pristatymus į/iš Lenkijos pagrindinių miestų.

 

Krovinių pervežimas iš Lenkijos

Kroviniai surenkami iš visų Lenkijos regionų kiekvieną darbo dieną. Iš Lenkijos išvykstame antradienį/penktadienį.  Krovinių gabenimas iš Lenkijos iki Lietuvos (Kaunas, Vilnius) užtrunka 2 – 3 d. Su daliniais kroviniais iš Lenkijos išvykimai atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lenkijos yra stabilus ir užtikrintas, o krovinių pervežimas visuomet atsakingai planuojamas ir prižiūrimas „Continexus“ profesionalų komandos.
Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimis išvyksta 1-2 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Lenkiją

Siūlome pasinaudoti krovinių pristatymo nuo durų iki durų paslauga ir galėsite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes be vargo pristatysime krovinius į: Varšuvą, Lodzę, Liubliną, Suvalkus, Balstogę, Poznanę, Krokuvą, Katovicus, Vroclavą ar į kitus nepaminėtus miestus bei muitinės terminalus.
Tranzito laikas tetrunka tik 1-2 dienas iš Lietuvos. Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymai galimi net tą pačią savaitę.

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš Lenkijos.
 •  Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.).

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Diana Stankevič

   Transport Manager

   Elena Mundrė

   Lenkijos skyriaus vadovė

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: