en  lt  ru  fr

Mūsų vertybės

Mūsų misija – būti patikimu partneriu, siekiantiems efektyvaus bendradarbiavimo ir ilgalaikės partnerystės. Savo veiklą grindžiame pagrindinėmis vertybėmis – atsakingumu, ambicijomis, lojalumu ir pagarba klientui

Ambicijos

Kasdien tobulėjame ir visada esame pasirengę siekti maksimaliai geriausio rezultato, padėsiančio savo klientams maksimaliai sumažinti sąnaudas. Esame pasiruošę teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir priimti sprendimus, viršijančius ne tik klientų lūkesčius, bet ir konkurentų galimybes.

Atsakingumas

Būti atsakingu – užtikrinti sklandų paslaugų suteikimą. Esame patikimi vykdyti patikėtas užduotis. Garantuojame savo darbuotojų profesionalumą, tad visos mūsų teikiamos paslaugos atliekamos kruopščiai ir atsakingai. Esame visada pasiruošę Jums atsakyti ir padėti visais iškilusiais klausimais.

Lojalumas

Būti lojaliais – mūsų įmonės vertybė. Esame ištikimi kiekvienam savo klientui, laikomės duoto žodžio bei niekada nepaliekame bėdoje.

Pagarba

Mes suprantame ir gerbiame visų mūsų darbuotojų, partnerių įvairovę ir jų poreikius, bei užtikriname atvirą ir konstruktyvų jų bendravimą, paremtą savitarpio pasitikėjimu.

Mūsų pasiekimai

Per 21 patirties, sąžiningos veiklos ir aukščiausių standartų laikymosi metus, Continexus, UAB įgijo gerą vardą ir krovinių gabenimo rinkoje užsirekomendavo kaip ypatingai patikimas logistikos partneris.

+

mln. +

mln. +

Pervežimų kryptys

Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: