en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Čekijos

Daliniu krovinių gabenimas.

Daliniai kroviniai – toks krovinių pervežimo būdas, kuomet vienu sunkvežimiu gabenami dviejų ir daugiau klientų kroviniai. Pasirinkus tokį gabenimo būdą iš Čekijos – mes padėsime sutaupyti pervežimo išlaidas, nes pateiksime pasiulymą ne visam sunkvežimiui, o tik tiek vietos, kiek užima pats krovinys, todėl būtent toks krovinių gabenimo būdas nūdienose yra pats populiariausias ir pigiausiai kainuojantis. Šį transportavimo būdą rekomenduojame visiems savo klientams, kurių kroviniai yra mažesni, nei pilnos mašinos.

 

Krovinių pervežimas iš Čekijos

Iš Čekijos išvykimai atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas yra stabilus ir užtikrintas. Kroviniai iš Čekijos pristatomi per įmonės turimą terminalą Vilniuje, o iš jo pasiekia ir kitus miestus. Smulkūs ir daliniai kroviniai Lietuvoje yra išskirstomi per 24 valandas, o Baltijos šalyse – per 24/48 valandas.
Taip pat vežame ir pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimis išvyksta 1-2 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Čekija

Kiekvieną savaitės dieną renkami smulkūs kroviniai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Čekiją. Baltijos šalyse jie surenkami itin operatyviai, distribucija atliekama per 24 valandas. Iš Vilniaus yra grupuojami ir skirstomi kroviniai į Čekiją. Iš Lietuvos išvykstame kiekvienos savaitės gale, o standartinis tranzito laikas tik  2-3 dienos, bet ilgesnis nei 4 darbo dienos.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš/į Čekijos.
 •  Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.).

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Diana Stankevič

   Transport Manager

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: