en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Bulgarijos

Bulgarija – Balkanų pusiasalio šalis

Bulgariją skiria tik keli šimtai kilometrų nuo Stambulo – Turkijos miesto, kurio pusė yra Europoje, pusė – Azijoje. Bulgarija garsėja puikiais auksinio smėlio paplūdimiais, nuostabia gamta ir žaliais parkais, nepakartojama senovine miestų architektūra bei gausybe mineralinių vandenų gydymo centrų ir sanatorijų, todėl ši šalis yra viena iš egzotiškiausių valstybių į kurias „Continexus“, teikia krovinių importo ir eksporto gabenimo paslaugas.

 

Krovinių pervežimas iš Bulgarijos

Smulkūs ir daliniai kroviniai Bulgarijoje yra renkami kiekvieną darbo dieną per įmonės turimus terminalus, o išvykimai iš Bulgarijos atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas yra stabilus ir užtikrintas.

Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šių šalių kryptimis išvyksta 2-3 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Bulgariją

Gal ir ši šalis gali tapti Jūsų naujos idėjos generatoriumi.  Su „Continexus“, pagalba –  tai gali tapti visiškai paprasta, kadangi kiekvieną savaitės dieną yra renkami smulkūs kroviniai iš visos Lietuvos, Latvijos, Estijos į terminalą Vilniuje ir iš Vilniaus yra grupuojami daliniai kroviniai į Bulgariją. Baltijos šalyse jie surenkami ir išskirstomi itin operatyviai, distribucija atliekama per 24 valandas. Iš Lietuvos išvykstame kiekvienos savaitės gale, o standartinis tranzito laikas tik  2-3 dienos, bet neilgesnis nei 5 darbo dienos

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš Bulgarijos.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: