en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Norvegijos

Viena iš „CONTINEXUS“ siūlomų paslaugų: dalinių bei pilnų (FTL) krovinių pervežimas iš Norvegijos bei į Ją. Norvegija pasižymi žvejybos, miškininkystės, vaistų gamybos, medienos bei popieriaus pramone, tad esant klientų poreikiui pervežti krovinius iš Norvegijos, „CONTINEXUS“ Jums siūlo naudotis mūsų paslaugomis. Savo klientams siūlome itin kokybiškai bei atsakingai pervežti įvairių dydžių krovinius: mažus įpakavimus, nestandartinių gabaritų krovinius, bei krovinius, kurių transportavimui yra reikalingi pavojingiems kroviniams (ADR) taikomi ribojimai.

Visi kroviniai gabenami į Norvegiją bei iš jos yra vežami tentinėmis priekabomis bei autotraukiniais. Pagal atskirą kliento užklausą, galime pasiūlyti krovinių pervežimus temperatūrinėmis priekabomis. Visus krovinių pervežimus atliekame kruopščiai bei atsakingai, todėl „CONTINEXUS“ siūlomiems pervežimams garantuojame kokybiškai atliktas paslaugas. Dėl Jūsų patogumo galime pasiūlyti atlikti visas muitinės procedūras, krovinio sandėliavimą, vietinę distribuciją, kuri trunka neilgiau nei 24 valandas.
Atsižvelgdami į Jūsų užklausą, galime pasiūlyti itin greitą pristatymą tiek iš Norvegijos, tiek į ją. Galime pasiūlyti krovinių pervežimą krovininiais mikroautobusais, kurie garantuos itin spartų krovinio transportavimą.

 

Krovinių pervežimas iš Norvegijos

Kiekvieną savaitę iš Norvegijos į Lietuvą komplektuojame bent keletą mašinų, kurios pakrautos rinktiniais kroviniais į Lietuvą išvyksta du kartus į savaitę. Norvegijoje krovinių surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad esame lankstūs pasiūlyti geriausią tranzito terminą bei kainą. Kroviniai renkami tentinėmis priekabomis, krovininiais mikroautobusais. Savo klientams siūlome sutvarkyti krovinį lydinčius dokumentus bei visus muitinės formalumus. Lietuvos sandėliuose kroviniai išskirstomi bei paruošiami pristatymams. Distribucijos trukmė Lietuvoje siekia ne daugiau nei 24 valandas. Krovinius pristatome iki gavėjo durų, tad užtikriname maksimalų krovinio transportavimo komfortiškumą.

Mūsų teikiamos logistikos paslaugos yra ilgametes patirties rezultatas. Esame stiprus partneris krovinių pervežimams vykdyti. Mūsų suburtas profesionalių darbuotojų kolektyvas leidžia užtikrinti sklandų krovinio gabenimą iš Norvegijos. Turite klausimų? Prašome susisiekti su musų vadybininkais, kurie Jums padės išspręsti klausimus dėl krovinio transportavimo.

Krovinių transportavimas į Norvegiją

„CONTINEXUS“ vykdomi pervežimai iš Lietuvos į Norvegiją vykdomi kiekvieną savaitę. Surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad pasirūpinsime, kad krovinys bus paimtas Jums patogiu laiku. Lietuvoje surinkimai vyksta per 24 valandas, o kaimyninėse Baltijos šalyse – iki 48 valandų, tad užtikriname sklandų krovinio išvykimą.

Mašinos pakrautos daliniais kroviniais išvyksta iš Vilniuje esančio sandėlio ir vyksta į Norvegiją keletą kartų per savaitę. Siekdami geriausių rezultatų „CONTINEXUS“ rūpinasi galimybe pasiūlyti kuo tinkamesnį pristatymo terminą , tad prisitaikysime prie Jūsų, pasiūlydami pačią geriausia kainą bei tranzito terminą.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas.
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftą.
 • ADR krovinių transportavimas.
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai.

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija
  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: