en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Vokietijos

Krovinių pervežimas iš Vokietijos bei į ją, ypatingai geromis sąlygomis

Šia kryptimi nuolat organizuojamas transportas, todėl esame lankstūs pasiūlyti Jums patį tinkamiausią krovinių pervežimo grafiką. Nuolat skiriame didelį dėmesį šios šalies pervežimams, siūlome Jums 2-3 kalendorines dienas trunkantį krovinių tranzito terminą į Vokietiją ar iš jos.

Kroviniai Vokietijos kryptimi keliauja atsakingai prižiūrimais vilkikais. Užtikriname saugų krovinių gabenimą, visas dėmesys skiriamas tam, kad krovinys gavėją pasiekų nepažeistas.

Krovinių pervežimas iš Vokietijos

Siūlome konkurencingas bei lanksčias kainas, krovinių pervežimams iš Vokietijos, siūlome spartų bei užtikrintą krovinio paėmimą bei pristatymą, bet kuriame Vokietijos regione. Visi mūsų gabenami kroviniai pristatomi iki gavėjo durų. Ilgamečių partnerių dėka, Vokietijoje turime galimybę smulkesnius krovinius surinkti terminalo pagalba. Mūsų partneriai susisieks su Jūsų krovinio siuntėju bei susitars dėl įmanomai skubiausio krovinio paėmimo, todėl pateikus užsakymą mums, galėsite būti ramūs dėl tolimesnio krovinio gabenimo.
Visą reikiamą informaciją apie krovinio kelionės statusą Jums suteiks mūsų įmonės darbuotojai, kurie visada pasiruošę padėti.

Krovinių transportavimas į Vokietiją

Mūsų tikslas klientui pasiūlyti kuo lankstesnes transportavimo į Vokietiją sąlygas, todėl krovinių išvykimus iš Lietuvos organizuojame praktiškai kiekvieną dieną. Klientams siūlome pasirūpinti transportavimui būtinais dokumentais – sutvarkyti kroviniui pervežti reikalingus muitines formalumus (jeigu tokių reikia) ir kitus būtinus dokumentus.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Greitos pervežimo paslaugos
 • Kasdienis krovinių surinkimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)
 • ADR krovinių transportavimas

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija
  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Jovita Sadzevičienė

   Transporto vadybininkė

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: