en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas iš bei į Belgiją

Dalinių bei pilnų (FTL) krovinių pervežimo paslaugą į Belgiją bei iš jos.

Kroviniai šia kryptimi išvyksta du-tris kartus per savaitę. Reguliarūs išvykimai kiekvieną antradienį ir penktadienį. „CONTINEXUS“ Jums siūlo nugabenti pačius įvairiausius krovinius maršrutu Lietuva-Belgija-Lietuva. Visos mūsų paslaugos teikiamos išties operatyviai, tad galime Jums garantuoti malonų aptarnavimą, laiku teikiamą informaciją apie krovinio būvimo vietą, bei pasiūlyti pačią geriausią kainą Jūsų krovinio pervežimui.
„CONTINEXUS“ per 18 veikimo metų yra užsitikrinusi ne vieno kliento pasitikėjimą. Dėl savo kruopštaus darbo ir rūpesčio klientais, esame patikimas partneris Jūsų pasirinkimui. Pateiksime Jums geriausią pasiūlymą krovinio pervežimui ne tik į Belgiją, bet ir iš jos.

 

Krovinių pervežimas iš Belgijos

Pervežimai iš Belgijos – viena pagrindinių „CONTINEXUS“ veiklos sričių. Galime pasiūlyti patį trumpiausią tranzito laiką, kuris trunka 2-3 kalendorines darbo dienas. Krovinius iš Jūsų siuntėjo paimsime ir automobiliais turinčiais liftinius keltuvus. Krovinius renkame per ilgamečių partnerių terminalus, todėl esame pajėgūs Jums pasiūlyti patį lanksčiausia krovinio gabenimą iš Belgijos.  „CONTINEXUS“ siūlo pamiršti problemas kylančias dėl krovinio transportavimo ir patikėti darbą mums, nes mes siūlome Jums paslaugas, kurias išmanome geriausiai.

 

Krovinių transportavimas į Belgiją

Krovinių į Belgiją išvykimus „CONTINEXUS“  organizuoja du kartus per savaite (išvykimai antradieniais bei penktadienis).  Tuo pačiu esame lankstūs, galime pasiūlyti krovinių pervežimą Jums palankiu laiku. Krovinius Lietuvoje renkame kiekvieną dieną, todėl siūlome itin greitą krovinių paėmimą iš Jūsų sandėlio bei maksimaliai trumpą tranzito laiką jų pristatymams į Belgiją. Krovinius Belgijoje siūlome pristatyti tiek mašinomis turinčiomis liftą, tiek tentiniais vilkikais.

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš Belgijos. Išvykimas antradieniais – grįžimas penktadieniais. Išvykimas penktadieniais – grįžimas pirmadieniais.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • – ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Aistė Jurgutytė

   Transporto vadybininkė

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: