en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Slovėnijos

Savo klientams siūlome dalinių bei pilnų (FTL) krovinių pervežimus iš Slovėnijos bei į Ją. Esame ilgalaikiai savo srities profesionalai, tad galime pasiūlyti idealias sąlygas krovinio transportavimui Jūsų pasirinkta kryptimi. Slovėnija pasižymi vaistų bei automobilių pramone, taip pat yra stipri maisto pramonės atstovė. Klientams siūlome itin kokybiškai bei atsakingai pervežti įvairių dydžių krovinius: mažus įpakavimus, nestandartinių gabaritų krovinius, bei krovinius, kurių transportavimui yra reikalingi pavojingiems kroviniams (ADR) taikomi ribojimai.

Visi kroviniai gabenami į Slovėniją bei iš jos yra vežami tentinėmis priekabomis bei autotraukiniais. Pagal atskirą kliento užklausą, galime pasiūlyti krovinių pervežimus temperatūrinėmis priekabomis. Visiems „CONTINEXUS“ siūlomiems pervežimams garantuojame kokybiškai atliktas paslaugas, neapsunkinant Jūsų, kaip kliento, darbo. Dėl Jūsų patogumo galime pasiūlyti atlikti visas muitinės procedūras, krovinio sandėliavimą, vietinę distribuciją, kuri trunka neilgiau nei 24 valandas.
Atsižvelgdami į Jūsų užklausą, galime pasiūlyti itin greitą pristatymą tiek iš Slovėnijos, tiek į ją. Galime pasiūlyti krovinių pervežimą krovininiais mikroautobusais, kurie garantuos itin spartų krovinio transportavimą.

Krovinių pervežimas iš Slovėnijos

„CONTINEXUS“ iš Slovėnijos į Lietuvą kiekvieną savaitę komplektuoja bent keletą mašinų, kurios pakrautos daliniais kroviniais į Lietuvą išvyksta du kartus į savaitę. Slovėnijoje krovinių surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad esame lankstūs pasiūlyti geriausią tranzito terminą bei kainą. Kroviniai renkami tentinėmis priekabomis, krovininiais mikroautobusais.  Galime sutvarkyti krovinį lydinčius dokumentus bei visus muitinės formalumus. Lietuvos sandėliuose kroviniai išskirstomi bei paruošiami pristatymams. Distribucijos trukmė Lietuvoje siekia ne daugiau nei 24 valandas. Krovinius pristatome iki gavėjo durų, tad užtikriname maksimalų krovinio transportavimo komfortiškumą.

Esame patikimas partneris, ilgamečio darbo dėka įgijęs patirtį krovinių pervežimo srityje , tad gebame teikti aukščiausio lygio krovinių pervežimo paslaugas. Siūlome gabenti įvairaus tipo krovinius – nuo pavienių dėžučių iki negabaritinių padėklų su kroviniais. Užtikriname, kad Jūsų kroviniais bus surinkti net iš atokiausių Slovėnijos regionų.

Krovinių transportavimas į Slovėniją

„CONTINEXUS“ vykdomi pervežimai iš Lietuvos į Slovėniją vykdomi kiekvieną savaitę. Surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad pasirūpinsime, kad krovinys bus paimtas Jums patogiu laiku. Lietuvoje surinkimai vyksta per 24 valandas, o kaimyninėse Baltijos šalyse – iki 48 valandų, tad užtikriname sklandų krovinio išvykimą.

Mašinos pakrautos daliniais kroviniais išvyksta iš Vilniuje esančio sandėlio ir vyksta į Slovėnija 2-3 kartus per savaitę. Patyrę vairuotojai bei techniškai tvarkingas transportas užtikrins kokybišką krovinio pristatymą iki gavėjo durų. Siekdami geriausių rezultatų „CONTINEXUS“ rūpinasi galimybe pasiūlyti kuo tinkamesnį pristatymo terminą , tad prisitaikysime prie Jūsų, pasiūlydami pačią geriausia kainą bei tranzito terminą.

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas.
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftą.
 • ADR krovinių transportavimas.
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai.

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: