lt  en  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Šveicarijos

Viena iš „CONTINEXUS“ siūlomų paslaugų – dalinių bei pilnų (FTL) krovinių pervežimai iš Šveicarijos bei į Ją. Esame savo srities profesionalai, gebantys pasiūlyti lanksčias sąlygas krovinio transportavimui. Šveicarija pasižymi stipria mašinų, chemikalų, automobilių, metalų, žemės ūkio produkcijos, tekstilė pramone, todėl esant dideliam klientų poreikiui pastoviai siūlome atlikti pervežimus iš bei į šią šalį. Savo klientams siūlome itin kokybiškai bei atsakingai pervežti įvairių dydžių krovinius: mažus įpakavimus, nestandartinių gabaritų krovinius, bei krovinius, kurių transportavimui yra reikalingi pavojingiems kroviniams (ADR) taikomi ribojimai.

Visi Šveicarija-Lietuva-Šveicarija kryptimi gabenami kroviniai vežami tentinėmis priekabomis bei autotraukiniais. Pagal atskirą kliento užklausą, galime pasiūlyti krovinių pervežimus temperatūrinėmis priekabomis. Visiems „CONTINEXUS“ siūlomiems pervežimams garantuojame kokybiškai atliktas paslaugas, neapsunkinant Jūsų, kaip kliento, darbo. Dėl Jūsų patogumo galime pasiūlyti atlikti visas muitinės procedūras, krovinio sandėliavimą, vietinę distribuciją, kuri trunka neilgiau nei 24 valandas.
Atsižvelgdami į Jūsų užklausą, galime pasiūlyti itin greitą pristatymą tiek iš Šveicarijos, tiek į ją. Galime pasiūlyti krovinių pervežimą krovininiais mikroautobusais, kurie garantuos itin spartų krovinio transportavimą. „CONTINEXUS“ Jums padės pasiekti geresnių rezultatų savo darbuose bei užtikrintai pasiūlys konkurencingas kainas už krovinio transportavimą.

 

Krovinių pervežimas iš Šveicarijos

Mūsų įmonė kiekvieną savaitę iš Šveicarijos į Lietuvą komplektuoja keletą mašinų, kurios pakrautos daliniais kroviniais važiuoją į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnių bei Kauną). Šveicarijoje krovinių surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad esame lankstūs pasiūlyti geriausia tranzito terminą. Šveicarijoje esančių partnerių dėka galime pasiūlyti kasdienius surinkimus, paimti krovinius iš siuntėjo su liftinėmis mašinomis. Sutvarkome krovinį lydinčius dokumentus bei visus muitinės formalumus. Lietuvos sandėliuose kroviniai išskirstomi bei paruošiami pristatymams. Distribucijos trukmė Lietuvoje siekia ne daugiau nei 24 valandas. Krovinius pristatome iki gavėjo durų, tad užtikriname maksimalų krovinio transportavimo komfortiškumą.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausio lygio krovinių pervežimo paslaugas, tad niekada neturėsite problemų dėl tam tikro krovinio transportavimo. Siūlome gabenti įvairaus tipo krovinius – nuo pavienių dėžučių iki negabaritinių padėklų su kroviniais. Užtikriname, kad Jūsų kroviniais bus surinkti net iš atokiausių Šveicarijos regionų. Esame įmonė skirianti ypatingą dėmesį savo klientams, tad visada maloniai suteiksime Jums visą informaciją.

Krovinių transportavimo į Šveicariją

Mūsų vykdomi pervežimai iš Baltijos šalių į Šveicariją vykdomi kiekvieną savaitę. Surinkimai vykdomi kiekvieną dieną, tad pasirūpinsime, kad krovinys bus paimtas Jums patogiu laiku. Lietuvoje surinkimai vyksta per 24 valandas, o kaimyninėse Baltijos šalyse – iki 48 valandų.

Mašinos pakrautos daliniais kroviniais išvyksta iš Vilniuje esančio sandėlio ir vyksta į Šveicarijos terminalą. Patyrę vairuotojai bei techniškai tvarkingas transportas užtikrins kokybišką krovinio pristatymą iki gavėjo durų. Siekdami geriausių rezultatų „CONTINEXUS“ komanda rūpinasi galimybe pasiūlyti kuo tinkamesnį pristatymo terminą, tad prisitaikysime prie Jūsų, pasiūlydami pačią geriausia kainą bei tranzito terminą.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Brangių krovinių papildomas draudimas.
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftą.
 • – ADR krovinių transportavimas.
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai.

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Jolanta Baltakienė

   Transporto skyriaus vadovė Ispanijai ir Portugalijai

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: