en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Graikijos

Lokacija

Graikija įsikūrusi Balkanų pusiasalyje ir tai piečiausia pietryčių Europos valstybė. Ji užima pietinę Balkanų pusiasalio dalį ir turi daugiau negu 100 salų, todėl ši šalis yra viena iš egzotiškiausių valstybių į kurias „Continexus“, teikia dalinių krovinių importo ir eksporto gabenimo paslaugas.

 

Krovinių pervežimas iš Graikijos

Smulkūs ir daliniai kroviniai Graikijoje yra renkami kiekvieną darbo dieną per įmonės turimus terminalus, o išvykimai iš Graikijos atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas yra stabilus ir užtikrintas.

Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šių šalių kryptimis išvyksta 1-2 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo paslauga į Graikiją

Gal ir ši šalis gali tapti Jūsų naujos idėjos generatoriumi.  Su „Continexus“, pagalba –  tai gali tapti visiškai paprasta, kadangi kiekvieną savaitės dieną yra renkami smulkūs kroviniai iš visos Lietuvos, Latvijos, Estijos į terminalą Vilniuje ir iš Vilniaus yra grupuojami daliniai kroviniai į Graikiją. Baltijos šalyse jie surenkami ir išskirstomi itin operatyviai, distribucija atliekama per 24 valandas. Iš Lietuvos išvykstame kiekvienos savaitės gale, o standartinis tranzito laikas tik  5-8 dienos, bei neilgesnis nei 9 darbo dienos.

 

Paslaugų ypatumai:

  • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
  • Išvykimas kartą per savaitę su rinktiniais kroviniais iš Graikijos.
  • Brangių krovinių papildomas draudimas
  • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
  • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
  • ADR krovinių transportavimas
  • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai

 

Gaukite kainos pasiūlymą

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

Norite paklausti?

Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

Užpildykite kontaktinę formą

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

Susisiekite su vadybininku

Arūnas Juodis

Pardavimų vadovas

Pervežimų kryptys

Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena smulkius, dalinius, pilnai pakrautus ir negabaritinius krovinius žemės transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: