en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Ispanijos

„CONTINEXUS“ savo klientams siūlo itin platų paslaugų spektrą Ispanijoje. Didžiulė Ispanijos pramonės gausa skatina pervežimo į ir iš Ispanijos paslaugų plėtrą. Reaguodami į klientų poreikius nuolat stipriname ir didiname pervežimo srautus Ispanijoje. „CONTINEXUS“ savo klientams gabena įvairių išmatavimų ir tipų krovinius, nuo rulonų, dėžučių iki negabaritinių krovinių, gamybinės technikos ar pavojingų krovinių, kuriems vežti reikalingi ADR leidimai. Kroviniai gabenami tentinėse priekabose, autotraukiniais bei kietašonėmis mašinomis. Krovinių tranzito laikas – 3-4 d. dienos. Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis.

 

Krovinių pervežimas iš Ispanijos

Ilgalaikių partnerių Ispanijoje dėka, krovinio paėmimą galime garantuoti sekančią dieną po užsakymo pateikimo, tuo greičiau atlaisvindami vietą siuntėjo sandėlyje.
Kiekvieną savaitę iš Ispanijos „CONTINEXUS“ perveža 200-250 dalinių krovinių. Kroviniai vežami iš visų Ispanijos regionų.

Iš Ispanijos atvykusių krovinių išskirstymai Lietuvoje atliekami per 24 valandas (klientams pageidaujant, galime pasiūlyti ir express pristatymą turimais mikroautobusais tą pačią dieną, kroviniui pasiekus Lietuvą). Taip pat galime pasigirti greitu pristatymu kaimyninėse šalyse, Latvijoje, Estijoje –  krovinius pristatysime per 24-48 valandas, nuo krovinio grįžimo į mūsų sandėlį.

Krovinių transportavimo į Ispaniją

Dalinius bei pilnus (FTL) krovinius į Ispaniją vežame kelis kartus per savaitę. Jūsų krovinius paimsime 24 valandų laikotarpyje.
Kroviniai iš Lietuvos išvyksta antradieniais ir penktadieniais, tačiau, prisitaikydami prie Jūsų pageidavimų, siūlome ir lankstų grafiką krovinių išvežimams.

Puikus abipusis bendradarbiavimas su partneriais Ispanijoje, suteikia galimybę krovinius pristatyti ne tik greitai, tačiau net ir į atokiausius šalies kampelius. Garantuojame krovinio pristatymą iki gavėjo durų.

 

Paslaugų ypatumai:

  • Greitos pervežimo paslaugos
  • Kasdienis krovinių surinkimas
  • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
  • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.)
  • ADR krovinių transportavimas

 

Gaukite kainos pasiūlymą

Asmeninė informacija
Krovinio informacija

Matmenys nurodomi cm, svoris kg

Pakrovimo vieta
Pakrovimo data
Iškrovimo vieta
Papildoma informacija

Norite paklausti?

Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

Užpildykite kontaktinę formą

Susisiekite su vadybininku

Jolanta Baltakienė

Transporto skyriaus vadovė Ispanijai ir Portugalijai

Arūnas Juodis

Pardavimų vadovas

Pervežimų kryptys

Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena smulkius, dalinius, pilnai pakrautus ir negabaritinius krovinius žemės transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: