en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Airijos

Kas yra dalinių krovinių pervežimas?

Dalinių krovinių pervežimas yra toks krovinių vežimo būdas, kuomet vienu sunkvežimiu gabenami dviejų ir daugiau klientų kroviniai. Pasirinkus tokį gabenimo būdą –  mes padedame klientams sutaupyti pervežimo išlaidas, nes užsakomas ne visas sunkvežimis, o tik tiek vietos, kiek užima pats krovinys, todėl būtent toks krovinių gabenimo būdas nūdienose yra pats populiariausias ir pigiausiai kainuojantis. Šį transportavimo būdą rekomenduojame visiems savo klientams, kurių kroviniai yra mažesni, nei pilnos mašinos.

 

Krovinių pervežimas iš Airijos

Iš Airijos kryptingi išvykimai atliekami tvarkaraščiuose numatytu laiku, todėl tranzito laikas yra stabilus ir užtikrintas. Kroviniai iš Airijos pristatomi per įmonės turimą terminalą Vilniuje, o iš jo pasiekia ir kitus miestus. Smulkūs ir daliniai kroviniai Lietuvoje yra išskirstomi per 24 valandas. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant turime galimybę pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai krovinio vertei). „Continexus“ komandoje dirbantys muitinės tarpininkai pasirūpins sparčiu eksporto deklaracijų įforminimu, susijusių su gabenamų krovinių išmuitinimu, taip pat pakonsultuos muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimis išvyksta 1-2 priekabos grupažinių krovinių, o krovinių srautas nuolatos auga dėl kokybiškai suteikiamų paslaugų.
Esame jaunų profesionalų komanda, kuri orientuota į geriausią rezultatą, todėl mūsų teikiamas paslaugos yra labiausiai patrauklios Jūsų verslui ir maksimaliai atitinkančios aukščiausio lygio rinkos poreikius.

Krovinių transportavimo į Airiją

Kiekvieną savaitės dieną renkami smulkūs kroviniai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Airiją ir iš Airijos į Baltijos šalis. Baltijos šalyse jie surenkami itin operatyviai, distribucija atliekama per 24 valandas. Iš Vilniaus yra grupuojami ir skirstomi kroviniai į UK. Iš Lietuvos išvykstame kiekvienos savaitės gale, o standartinis tranzito laikas tik  3-4 dienos.

 

Paslaugų ypatumai:

 • Kiekvieną savaitės dieną renkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su rinktiniais kroviniais iš/į Airiją.
 •  Brangių krovinių papildomas draudimas
 • Vežame krovinius su eksporto deklaracijomis;
 • Galime paimti krovinius iš siuntėjo su mašinomis turinčiomis liftinį keltuvą.
 • ADR krovinių transportavimas
 • Konkurencingos kainos ir patikimi pristatymo laikai
 • “Express” surinkimai ir pristatymai (24-48val.).

 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: