en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių gabenimas į / iš CIS

Daliniai kroviniai kryptimi CIS – Lietuva kasdien surenkami per terminalus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į CIS ir iš CIS į Baltijos šalis.   Baltijos šalyse jos yra surenkamos ypač greitai, o susirinkimas ir prekių pristatymas atliekamas per 24 valandas.   Mes taip pat organizuojame skubius pristatymus į / iš pagrindinių CIS miestus.

Prekių gabenimas iš CIS šalių

Kroviniai renkami iš visų CIS regionų kiekvieną darbo dieną.   Iš CIS išvykstame antradienį / penktadienį.   Prekių gabenimas iš CIS į Lietuvą (Kaunas, Vilnius) užima nuo 2 iki 5   dienų (priklausomai nuo regiono nuotolio).   Toliau kroviniai pristatomi į visas Europos šalis. Iš CIS siunčiamų dalinių krovinių išvykimai atliekami tvarkaraštyje nurodytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lietuvos yra stabilus ir garantuojamas, o profesionalų komanda „Continexus”   visada planuoja ir kontroliuoja krovinių gabenimą   .
Mes taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR), o kliento pageidavimu galime pasiūlyti papildomą gabenamų prekių draudimą (už visą krovinio vertę).   Darbas „Continexus”   komandos   muitinės tarpininkai rūpinasi greito eksporto deklaracijų, susijusių su gabenamų prekių muitinės formalumais, tvarkymu, taip pat konsultuoja muitinės tarpininkavimo klausimais

Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimi, 1-2 priekabos su   kombinuotais kroviniais yra   išsiunčiamos, o prekių srautas nuolat didėja dėl kokybiškų paslaugų.
Mes esame jaunų specialistų komanda, sutelkianti dėmesį į geriausią rezultatą, todėl teikiamos paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir atitinka aukšto lygio rinkos poreikius.

Prekių gabenimas į CIS šalis

Mes teikiame pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų”, tad Jūs galite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes pristatome prekes į miestus bei muitinės terminalus, įskaitant neeuropinę CIS dalį.   Tranzito laikas iš Lietuvos į europinės CIS dalies miestus trunka tik 2-3 dienas.   Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymas galimas dar tą pačią savaitę.

Paslaugos savybės:

 • Kiekvieną savaitės dieną mes surenkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
 • Išvykimas 2 kartus per savaitę su konsoliduotu kroviniu į / iš CIS.
 • Papildomas vertingų krovinių draudimas
 • Mes gabename prekes su eksporto deklaracijomis;
 • Galime surinkti krovinį iš siuntėjo automobiliais su keltuvu.
 • ADR krovinių gabenimas
 • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas
 • „Express” siuntų surinkimas ir pristatymas     ( 24-48 valandos). 

Gaukite kainos pasiūlymą

  Asmeninė informacija

  Krovinio informacija

  Matmenys nurodomi cm, svoris kg

  Pakrovimo vieta

  Pakrovimo data

  Iškrovimo vieta

  Papildoma informacija

  Norite paklausti?

  Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

  Užpildykite kontaktinę formą

   Susisiekite su vadybininku

   Arūnas Juodis

   Pardavimų vadovas

   Pervežimų kryptys

   Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena dalinius, pilnai pakrautus, negabaritinius bei temperatūrinius krovinius žemės ir oru transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: