en  lt  ru  fr

Dalinių krovinių pervežimas į / iš Baltarusijos.

Daliniai kroviniai kryptimi Baltarusija – Lietuva kasdien surenkami terminaluose iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Baltarusiją ir iš Baltarusijos į Baltijos šalis.   Baltijos šalyse jos surenkamos ypač greitai, o surinkimas ir prekių pristatymas atliekamas per 24 valandas.   Mes taip pat atliekame skubius pristatymus į / iš pagrindinių Baltarusijos miestų.

Prekių gabenimas iš Baltarusijos

Kroviniai surenkami iš visų Baltarusijos regionų kiekvieną darbo dieną.   Iš Baltarusijos išvykstame antradienį / penktadienį.   Prekių gabenimas iš Baltarusijos į Lietuvą (Kaunas, Vilnius) trunka 1-2 dienas.   Dalinius krovinius siunčiant iš Baltarusijos, išvykimas atliekamas tvarkaraštyje nurodytu laiku, todėl tranzito laikas iš Lietuvos yra stabilus ir garantuotas, o profesionalų komanda „Continexus“  visada planuoja ir kontroliuoja krovinių gabenimą   .
Mes taip pat gabename pavojingus krovinius (ADR), o kliento pageidavimu galime pasiūlyti papildomą gabenamų prekių draudimą (už visą krovinio vertę).  „Continexus“   komandos   muitinės tarpininkai rūpinasi greito eksporto deklaracijų, susijusių su gabenamų prekių muitinės formalumais, tvarkymu, taip pat konsultuoja muitinės tarpininkavimo klausimais.
Kiekvieną savaitę šios šalies kryptimi siunčiamos 1-2 priekabos su kombinuotu kroviniu, o prekių kokybė nuolat auga dėl kokybiškų paslaugų.
Mes esame jaunų specialistų komanda, sutelkianti dėmesį į geriausią rezultatą, todėl teikiamos paslaugos yra patraukliausios jūsų verslui ir atitinka aukšto lygio rinkos poreikius.

Prekių gabenimas į Baltarusiją

Mes teikiame pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų“, tad Jūs galite būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo, nes mes pristatome prekes į: Minską, Gardiną, Brestą, Vitebską, Gomelį,   Mogiliovą   ir kitus miestus bei muitinės terminalus.   Tranzito laikas iš Lietuvos trunka tik 1-2 dienas.   Iš Lietuvos išvykstame du kartus per savaitę, todėl pristatymas galimas dar tą pačią savaitę.

Paslaugos savybės:

  • Kiekvieną savaitės dieną mes surenkame dalinius krovinius bet kuriame regione.
  • Išvykimas 2 kartus per savaitę su konsoliduotu kroviniu į / iš Baltarusijos.
  • Papildomas vertingų krovinių draudimas
  • Mes gabename prekes su eksporto deklaracijomis;
  • Galime pasiimti krovinį iš siuntėjo automobiliais su keltuvu.
  • ADR krovinių gabenimas
  • Konkurencinės kainos ir patikimas pristatymo laikas
  • „Express“ siuntų surinkimas ir pristatymas     ( 24-48 valandos)   .

 

Gaukite kainos pasiūlymą

Asmeninė informacija
Krovinio informacija

Matmenys nurodomi cm, svoris kg

Pakrovimo vieta
Pakrovimo data
Iškrovimo vieta
Papildoma informacija

Norite paklausti?

Užpildykite formą ar susisiekite su vadybininku pasirinkdami šalį

Užpildykite kontaktinę formą

Susisiekite su vadybininku

Saulius Ilgūnas

Muitinės tarpininko atstovas

Arūnas Juodis

Pardavimų vadovas

Pervežimų kryptys

Continexus, UAB įmonė kiekvieną dieną aktyviai gabena smulkius, dalinius, pilnai pakrautus ir negabaritinius krovinius žemės transportu iš/į Vakarų Europos į/iš terminalą Vilniuje, kaip pagrindinį paskirstymo terminalą, kur kroviniai yra išrūšiuojami ir nuvežami iki klientų durų ar pakraunami į kitas šalis išvykstančias mašinas. Turime nuolatines krovinių gabenimo linijas į šias šalis: